Properes activitats. Març-Abril 2021

dijous, 4 març, 2021 - 10:24

Apreciades sòcies,

Hem començat l’any amb molta empenta i amb ganes de nodrir la nostra associació. La xerrada dels Missatges dels Astres, per part de la nostra sòcia Concha Baringo, va confirmar el sentit que té la nostra associació en enfocar l’energia per crear sinergies de col·lectivitat.

Estem molt satisfetes del grau de participació en les xerrades que hem fet online i molt animades que cada vegada siguem més en les trobades. La següent serà l’Assemblea General Ordinària que, per primera vegada, haurà de ser també online.

Per tal que ho pugueu anotar a la vostra agenda, us comuniquem les activitats que tenim previstes durant els mesos de Març i Abril:

MARÇ

18/03/21
Assemblea General Ordinària

20/03/21 (Equinocci de primavera)
Portes Obertes a tothom de La Saleta online amb motiu de la commemoració del Dia de la Dona!

ABRIL

08/04/21
Xerrada online - Comunicació no verbal en context de negoci, càrrec de la sòcia Alícia Navarro

29/04/21
Formació online - Tendes a Facebook i a Instagram, a càrrec de Vanessa Montserrat

Tenim en llista més activitats sorgides dels  tres pilars que tenim en l’estructura de l’associació, Serveis-Empresa, Comerç-Empresa i Dona-Emprenedoria, però aquestes ja us les avançarem a l’Assemblea.

Ens veiem ben aviat!